نتایج جستجو برای عبارت :

good bye به امید اینکه زودتر برگردم پیشتون

The Good the Bad and Huckleberry Hound 1988 1080p BluRay,انیمیشن The Good the Bad and Huckleberry Hound,باب گو,برادران دالتون,جان کیمبال,چارلی آدلر,خانوادگی,خوب بد هاکلبری هاوند,دانلود انیمیشن کلاسیک,دانلود انیمیشن هاکلبری هاوند,دانلود رایگان انیمیشن,دوبله فارسی,زیرنویس فارسی The Good the Bad and Huckleberry Hound 1988,سایت دوستی ها,هاکلبری هاوند,وسترن,
ادامه مطلب
+دارم خودم رو از دست میدم . توی هر رابطه ای که قرار میگیرم یه قسمت بزرگ از خودم رو میسوزونم .. انگار که نادیده گرفته میشه تا حذف بشه . نیاز دارم که برای خودم باشم . کاش کاش کاش ..
+ ادم خودش معنی داره یا معنی یه چیز بینابینیه ؟
+ نیاز دارم تنها باشم ... خیلی سولیتری
+الان نمیدونم کجام . a dark hole around .. and floating تنها کسی که میتونم باهاش حرف  بزنم نفیسه ست . باید برگردم زودتر خونه .. بریم باغ خیام و حرف بزنیم .
+ به طرز وحشتناکی خودمو از دنیام پرت کردم بیرون و الا
دانلود آهنگ با کیفیت 128

ترجمه ی آهنگ Winter bearShe looks like a blue parrotاون مثل یه طوطی آبی رنگه
?Would you come fly to meمیشه پر بکشی و بیای سمت من ؟
I want some good day, good day, good dayدلم یکم حال و روز خوب میخواد
Good day, good dayحال و روز خوب
آهنگ Winter bear با ترجمه
Looks like a winter bearمثل یه خرس زمستونی
You sleep so happilyخرم و شاد گرفتی خوابیدی
I wish you good night, good night, good nightبرات شب خوبی رو آرزومندم
Good night, good nightشبت بخیر
دانلود فیلم سینمایی Good Boys 2019 با زیرنویس فارسی
دانلود رایگان فیلم Good Boys 2019 با کیفیت عالی
کیفیت HDCAM 720p قرار گرفت
گروه فیلم : کمدی ، ماجراجویی | محصول : 2019 آمریکا
امتیاز : 10/6.6 | کارگردان : Gene Stupnitsky | اطلاعات بیشتر: IMDB
دانلود فیلم Good Boys 2019
دانلود فیلم سینمایی Good Boys 2019 با زیرنویس فارسی
دانلود رایگان فیلم Good Boys 2019 با کیفیت عالی
کیفیت HDCAM 720p قرار گرفت
گروه فیلم : کمدی ، ماجراجویی | محصول : 2019 آمریکا
امتیاز : 10/6.6 | کارگردان : Gene Stupnitsky | اطلاعات بیشتر: IMDB
دانلود فیلم Good Boys 2019
از اونها که هر کاری می‌کنن و هر حرفی می‌زنن منفورتر می‌شن
دیده بودم اما فکرشم نمی‌کردم خودم هم مثل اونا بشم
بیچاره چه زجری کشیده 
شرم بر من
کاش زودتر می‌فهمیدم 
باید برگردم و دوباره "نفرت" رو معنی کنم
این بار نه از نگاه خودخواه خودم
یه تیکه بنر گذاشتن تو دانشگاه بالاش نوشتن: "اگر دانشجوی ترم یک بودم...."
داشتم فکر میکردم که خب من اگه دانشجوی ترم یک بودم چیکار میکردم!
راستش تازگیا دارم فکر میکنم که منم اشتباه کردم یه جاهایی!قبلنا میگفتم درسته اشتباه بوده ولی تجربه شده!و از این داستانا!
الان دارم فکر میکنم نه واقعا اشتباه بوده و پشیمونم!و اگر برگردم به قبل ، به اون موقع که ترم یک بودم ، شروع میکنم معاشرت بیشتر با ادم ها ولی باهاشون همون اول راه دوست نمیشم!دوست پسرمو از دانشگا
قدم میزنم
باید برگردم اما راه برگشت را نمیدانم
باید برگردم اینجا جای من نیست
هوایش، هوای من نیست
رنگ آسمانش، رنگ دل من نیست
قدم میزنم در کوچه پس کوچه های عشق
در خیابان های یک طرفه که هزار بار رفته ام ولی ته همه آنها بن بست است
باید برگردم
اگر نه، فکر و خیال ها مرا به جنونی میرسانند که یک شب راس ساعت 7 خودم را در میدان شهر به دار میکشم
خیال دست هایم لای گیسوانت
خیال لرزان شالت قرمزت، مثل قلب قرم..... نه نه .. قلب من سیاه شده ...
دیگر خیال قلب قرمز را نم
«بذار بهت بگم. من صبح که از خواب پا می‌شم، دلم می‌خواد کسی نباشه باهام حرف بزنه. می‌خوام از خونه که می‌رم بیرون، کسی منتظر نباشه برگردم. دل کسی تنگ نشه واسم. کسی منو نخواد.»
کنعان
مانی حقیقی، اصغر فرهادی
.
گاهی فکر می‌کنم اگر شب، ساعت از ده رد شود و مامان زنگ نزند و خبر نگیرد، چه اتفاقی می‌افتد. اگر داد نزند که زودتر برگردم خانه، چه‌کار می‌کنم. اگر عصبانی نشود که چرا نگفته‌‌ام کجا می‌روم، تا کِی بیرون می‌مانم. اگر کسی منتظرم نباشد، تبدیل
Soudabeh:Allah considers the act as Khair (good) that is defined in the realm of the Imam.Each action has a begining,  continuation and end. The rules of the begining of the act is related to Maghreb to Isha, continuation of the act is related to morning to noon and the result of the act is related to Asr (evening).
What is the feature of this planning? There is a connection between human deeds and they aren't separated. Human acts vary in their various situation. If it was supposed that an action  be Khair (good) and pure, its continuity should also be Khair (good) and pure. In fact, the act takes on different appearances just like night and day.All human mistakes are due to not seeing this continuity of the act. Hazrat Amir Al _Moumenin ( Commander of the faithfuls) says: " every ac
Yui
Good-Bye Days
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

دریافت
قصه طرماح را به خاطر داری؟نامه پدرت را برای معاویه می برد و یک سلام بلند بالا میدهد...می گوید سلام برتو ای پادشاه...معاویه می پرسد چرا ما را امیر مومنین خطاب نمی کنی؟می گوید مومنین ما هستیم و چه کسی تو را بر ما امارت داده که تو را امیر بخوانم؟....طرماح را به خاطر آوردی؟یادت هست زانو به زانویت نشست و از کوفیان گفت برایت حرف زد و بعد تو اجازه دادی که برود سوی قبیله و عیالش....رفت که برگردد....برگشت اما دیر...سرها روی نیزه بود...حسین،ماه جهان م....من سال ها
Artist: Inna & Pitbull | Music Name: Good Time | Genre: pop | Released: 2013 | Album: Party Never Ends | Inna – Good Time (Music Video)
هنرمند: اینا و پیت بول | نام موزیک: وقت خوش | سبک: پاپ | تاریخ انتشار: 2013 | ملیت: رومانی و آمریکا
دانلود آهنگ (اینا و پیت بول) Inna & Pitbull با نام (وقت خوش) Good Time
ادامه مطلب
+ حالم بدتر از اون چیزیه که فکر میکردم ... میخوام سریع برگردم به سکوت و تنهایی .
+ حس انزجار از تمام چیزهای دوست داشتنی ، حتی از ادمهای نزدیک دوست داشتنی .
+ ناهنجاری .
+ جنون زده ام .. نمیخوام برگردم . میخوام کنار بکشم ... کاش امشب همه چیز اتیش بگیره .
+کاش یک سطل زباله پیدا میکردم که تهش توی خاکچال دفن بشم
+کاش نخونی .
The Good, the Bad and the Ugly 1966
دانلود رایگان فیلم خوب بد زشت دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالی
8.8 | IMDBمدت زمان: 178 دقیقهکارگردان: Sergio Leoneبازیگران : Eli Wallach,Clint Eastwood,Lee Van Cleef,Aldo Giuffrè,Luigi Pistilli,Rada Rassimov,Enzo Petito,Claudio Scarchilli,John Bartha,Livio Lorenzon,Antonio Casale,Sandro Scarchilli,Benito Stefanelli,Angelo Novi,Antonio Casasخلاصه داستان فیلم The Good, the Bad and the Ugly 1966: در دوران جنگ های داخلی آمریکا ، ۳ مرد در پی یافتن جعبه ای هستند که حاوی مقدار زیادی پول مسروقه است : «خوب» ، «بد» ، «زشت» این ۳ جایزه بگیر می باشند
بچه ها دلم به شدت براتون تنگ میشه .....

به خاطر قضیه ی مشابه نفس منم باید برم ....

اونی هانیه : تو این مدت مامان خیلی خوبی  برام بودی .......ممنونم ....

ددی : عاااشقتم یادم نمیره محبتاتو ......

یاسی : ممنون که وب زدی ......اگر نمیزدی من هیچ وقت پیداتون نمیکردم ...

بهارک : ازت ممنونم بابت کلکلات بامن .......خواهر خیلی خوبی بودی ...فراموشت نمیکنم دخمل ..

اونی مبینا : بابا جوونم خیلی دوست دارم .....فکر رفتن به سرت نزنه هاااااااا

سیما شی : امیدوارم همون درسی که د
Artist: Owl City & Carly Rae Jepsen | Music Name: Good Time | Genre: Pop | Released: 2012 | Album: The Midsummer Station | Owl City - Good Time 
هنرمند: اول سیتی و کارلی ری جپسن | نام موزیک: وقت خوش | سبک: پاپ | تاریخ انتشار: 2012 | ملیت: آمریکا
دانلود آهنگ (اول سیتی و کارلی ری جپسن) Owl City & Carly Rae Jepsen با نام (وقت خوش) Good Time
ادامه مطلب
Soudabeh:Don't stop doing Khair (good). Therefore, perform every deed to the end  until you reach Paradise.  For example,  you have performed an act to the stage of Noon ( the act is quit obvious) but you have not completed until Asr ( result).  In this logic every act had a continuum of preconditions until it reaches to the conclusion. The reason for these issues was: فمن یعمل مثقال ذره خیره یرهPerform any Khair (good deed) at its time,  observing the limit of time itself is (Khair). If you want to perform an act,  do it in continuum of time.
بسم الله الرحمن الرحیم
ما آدم ها دوست داریم موفق شیم؛ فرد مفیدی باشیم و خلاصه وقتی کار میکنیم یک احساس غرور و لذتی به ما دست میده که در اون تنبلی کردن نیست. برای رسیدن به عادت خوب یکسری کارها باید انجام بدیم که در ادامه توضیح خواهم داد.
ادامه مطلب
#محمود_درویش می فرماید:
من آن عاشق نگون بختم
که نه می‌توانم سوی تو بیایم 
نه می‌توانم به خودم برگردم
قلبم علیه من عصیان کرده‌ است.
+اینکه میگه نمی‌تونم به خودم برگردم نکته‌ مهمی هستش، آدم بعد از آشنایی با بعضی‌ها نمی‌تونه به خود ِ سابقش برگرده، حتی دلت برای آدمی که قبلا بودی هم تنگ میشه اما کاریش نمیشه کرد، به قول حضرت #حافظ:
"دلا بسوز که سوز تو کارها بکند"
One of the most important components of deed is time. When the time changes , the shape of act changes .
We intend to know what deeds are Khair ( good ) in the Maghreb and what deeds are Khair ( good)  in Isha. 
Does day and night affect Khair ( good deed )? 
This is the time that causes the act to go up or down and it makes a series of deeds to be daily and makes a series of deeds to be nightly . Of course  to this prayer,  the destination being from the night . That's  mean. The chains of affairs start  from the night. 
The chain of destination,  its planning starts from the night.  The birth of acts and affairs starts from the night. 
If  someone has a disorder in the system of acts and affairs,  it is related to the night.  Every disorders that occurs in human affairs and
انقدر شدید داره بارون میاد که حس میکنم اگه اینجوری ادامه پیدا کنه همه جارو سیل بگیره.
بارون خوبه. حس خوبی بهم میده. بیشتر از روزهای صاف و آفتابی دوستش دارم.
یادمه اولین روزیکه این بارون شروع با دراز2 قرار داشتم. دقیقا یک هفته میشه. ولی اصلا حواسم نبود ثبتش کنم. بین همه ی روزای تکراری الانم اون روز حرف واسه گفتن داشت.
همش یادم میره راجع به سربازیه دراز1 بنویسم. با یه حساب سرانگشتی و طبق چیزیکه خودش گفت احتمالا تا تابستون 1400 درگیر سربازیش باشه. فع
انقدر شدید داره بارون میاد که حس میکنم اگه اینجوری ادامه پیدا کنه همه جارو سیل بگیره.
بارون خوبه. حس خوبی بهم میده. بیشتر از روزهای صاف و آفتابی دوستش دارم.
یادمه اولین روزیکه این بارون شروع با دراز2 قرار داشتم. دقیقا یک هفته میشه. ولی اصلا حواسم نبود ثبتش کنم. بین همه ی روزای تکراری الانم اون روز حرف واسه گفتن داشت.
همش یادم میره راجع به سربازیه دراز1 بنویسم. با یه حساب سرانگشتی و طبق چیزیکه خودش گفت احتمالا تا تابستون 1400 درگیر سربازیش باشه. فع
من از اون به یه دلیل خاص ، خوشم نمی یاد و نمی خواامم هم چشم به چشم بشیم و حتی بعیدم نیست که اون سمت من بیاد من اصن رامو کج کنم ، با این حال آیا باید به عروسیش برم؟ در نقش یه راننده آره اما نمی خوام. من خصومت و کینه ازش ندارم و بارها هم گفتم اصن خوشبخت بشه اما من نمی خوام ببینمش یا اصن تو جشن عروسیش برم. قبلا هم بلاک اند ریپورتش کردم.تکلیف چیه؟ شاید خانواده رو  برسونموشون  و برگردم خونه و دوباره برگردم دنبالشون هر چند فاصله مسیر خونه تا تالار حدود
Soudabeh:O Lord!  Choose easy tasks for me and don't ask me hard and tough tasks and make me succeed in doing what You like. O God! Turn my attention to Khair (good deeds) and make it easy for me to carry them out and help me in doing them; consider me among those who do Khair (good deeds), and bestow me the best curtsey as through which  I have turned towards You. O Lord! Assign me to be grateful of You and be among Your  reminders; besides, appoint me to say Your praise.   And make me dependent on Your worship and obedience ,  and be grateful with what You have decided.  And warn me of your anger and wrath,  O! The Most  Merciful of those who show Mercy.
سریال کره ای Manhole Feel So Good 2017با بازی کیم جه جونگ و یوئی
نام ها: Manhole: A Strange Land / Wonderland’s Feel – دریچه زمان / گودالمحصول:2017کره جنوبی از شبکه KBS2ژانر: #فانتزی | #کمدی | #عاشقانهتاریخ پخش: 18مرداد1396 – 09Aug2017قسمت ها: 16 قسمت مدت زمان: 60 دقیقه
بازیگران:Kim Jae Joong – Uee – Baro – Jung Hye Sung
خلاصه داستان:بونگ پیل(کیم جه جونگ) علاقه ای به درس و رشته ای که خونده نداره. و وقتی خبر ازدواج سو جین(یوئی) رو میشنوه از زندگیش ناامید و دلسرد میشه. تا اینکه تصادفی به داخل دریچه ای میافت
Artist: Nigel Good & Richard Caddocki | Music Name: Falling A Little | Genre: Progressive House | Released: 2014 | Nigel Good - Falling A Little

هنرمند: ریچارد کادوک و نایجل گود | نام موزیک: سقوط کوچک | سبک: پروگرسو هاس | تاریخ انتشار: 2014 | ملیت: کانادا
دانلود آهنگ (ریچارد کادوک و نایجل گود) Nigel Good & Richard Caddocki با نام (سقوط کوچک) Falling A Little
ادامه مطلب
ساعت نه رسیدم و فردا صبحش می‌خواستم برگردم. تا رسیدم رفت و برایم آب طالبی که درست کرده بود را آورد. نشستیم و کمی صحبت کردیم. ساعت یک شده بود و می‌خواستم یک چند ساعتی را تا پنج صبح بخوابم و با قطار پنج برگردم. دستم را گرفت و زل زد به من. معنی شعر سایه را اینجا فهمیدم:
گوش کن با لب خاموش سخن می گویم
پاسخم گو به نگاهی که زبان من و توست
‏در دنیای موازی در مدرسه ای در روستایی دور افتاده معلم مدرسه هستم. فردا روز اول مدرسه س و الان در مدرسه ای که هم معلمشم هم مدیرش هم بابای مدرسه، دارم تنها کلاس درس رو آب و جارو میکنم، گلدون شمعدونی رو میذارم لب پنجره و روی تخته می نویسم: الّذی علّم بالقلم
عصر که برگردم خونه باید مانتوی رضوانُ اتو بزنم، شب باید زودتر بخوابونمش، صبح یادم باشه موهاشو ببافم، یادم باشه بهش یادآوری کنم سر کلاس به من نگه مامان، یادم باشه... 
انواع مختلف بک لینک
به دست آوردن بک لینک ضروری ترین بخش برنامه سئویی شماست. همانطور که می دانید لینک ها به موتورهای جستجو می گویند که سایت شما شناخته شده، قابل اعتماد و مفید است و ارزش قرار گرفتن در بخش های بالایی صفحه نتایج جستجو را دارد.  اما باید به خاطر داشته باشید که فقط تعداد بک لینک ها برای موتورهای جستجو جذاب نیست بلکه نوع بک لینک هم می تواند مهم باشد. بر اساس نوع لینک، بک لینک ها سطح متفاوتی از تاثیر را بر روی رتبه بندی سایت در موت
Last day, Amin called me, I'm an employee at a university and he was a student here, several years ago, not an ordinary student, really a special student, so I could remember him after these years. He is a unique student for me because, he could speak English and Italian fluently, he had good information on poetry, philosophy, mythology, and technology. I always preferred talking to him to my colleagues.First, he asked me to send a certification to his workplace. This request is a routine in my job.Then he said to me that he is in a dilemma. He has fallen in love with a lady three years ago. This lady lives with her mother in Yazd and Amin works in an oil company in the south. And, He can't marry his love without leaving his good job.
شرکت یزد تهویه با ارائه ی مدلهای مختلف کولرگازی و اسپلیت آماده ی خدمت رسانی به مشتریان می باشد:
اسپلیت گری مدل Q2 matic H24H1
اسپلیت گری مدل Q2 matic H24H1
اسپلیت گری مدل Q2 matic H30H1
اسپلیت گری مدل Q2 matic H36H1
کولرگازی گری مدل G4'matic-H24C3
کولر گازی گری مدل G4'matic-H30C3
کولر گازی سامسونگ مدل Good-24000 HP
کولر گازی سامسونگ مدل Boracay AR25MSFHE 25000
کولر گازی سامسونگ مدل Good-18000 HP
اسپلیت اینورتر گری مدل iCool-H30H1
اسپلیت اینورتر گری مدل iCool-H36H1
کولر گازی سامسونگ مدل Good-24000 HP
کولر گازی سامسونگ
کاش میشد برگردم با ماشین زمان 
به اون موقع هایی که هنوز تیکه هایی ازم سفید بود
تو چشای خودم نگاه میکردم و میگفتم
دختر کوچولو تغییر نکن
به خدا که یروزی ارزوت میشه همینی که الان هستی باشی 
حیف که جای سفیدی ها کم کم سیاهی ها اومد 
حسرتا خفه کردن ارزوهامو
من قلم ارزوی بقیرو گرفتم تو دستمو
نوشتم... 
در حالی که قلم سفید خودم سال هاست یه گوشه نشسته منتظره من بدستش بگیرم...
من قلم خودمو میخوام...

دانلود سریال کره ای Feel Good To Die 2018
با بازی کانگ جی هوان

نام ها: حس خوب برای مردن
محصول: 2018 کره جنوبی از شبکه KBS2
ژانر: عاشقانه | فانتزی | کمدی | درام | اداری
تاریخ پخش: 16 آبان 1397 – 07Nov2018
قسمت ها: 32 قسمت
روزهای پخش: چهارشنبه و پنج شنبه ها
مدت زمان: 35 دقیقه
وضعیت: پایان یافته است 
بازیگران:
Baek Jin Hee – Kang Ji Hwan
قسمت 32-31 (آخر) اضافه شد.
زیرنویس فارسی قسمت 32-31 اضافه شد.
ادامه مطلب
روش دوم بدون xml تو خود جاوا main activity
@Override
public boolean onCreateOptionsMenu(Menu menu) {
MenuItem item=menu.add("good");
menu.add("better");
return super.onCreateOptionsMenu(menu);
}
 و حتی اون MenuItem item= قابل حذفه
افزودن زیر منو:
@Override
public boolean onCreateOptionsMenu(Menu menu) {
MenuItem good=menu.add("good");
menu.add("better");
SubMenu flower= menu.addSubMenu("flower");
flower.add("rose");
flower.add("orchids");
return super.onCreateOptionsMenu(menu);
}
حتی اون متد on options selected هم اجرا میشه
برگردیم تو xml خودمون اگه بخوای گزینه اول بره تو آسمون وایسه اینو می نویسی:
<item androi
تکست آهنگ سامان جلیلی فوق العاده
بگو چی اومده سرت اینا کین دورو برتکه میذاری میری منو نمیدونی کی شکونده بال و پرتکی از من دیوونه تره کی هی بگی برو نرهمگه میتونه پر کنه جامو کسی نمیتونه بگه که از منم عاشق ترهدوراتو زدی چی شده که باز اومدی میگی عاشق منی که من برگردمنیستمت تورو هرجا دوس داری برو آره ساده بودم هی تورو باور کردمدوراتو زدی چی شده که باز اومدی میگی عاشق منی که من برگردمنیستمت تورو هرجا دوس داری برو آره ساده بودم هی تورو باور کردمیک
Good Pizza, Great Pizza v3.0.5 + Mod – بازی مدیریت فست فودی مخصوص اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (پول بی نهایت) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاین
Good Pizza, Great Pizza بازی جدید، جالب و سرگرم کننده با مجموعه ویژگی های دوست داشتنی از استودیوی بازیسازی TapBlaze برای اندروید است که به صورت رایگان منتشر شده و جدیدترین نسخه اش به همراه مود با پول بی نهایت برای دانلود عرضه گردیده و پیش روی شماست! در بازی Good Pizza, Great Pizza کنترل و مدیریت یک مغازه پیتزایی بر عهده شما قرار میگی
فیلم پسران خوب با زیرنویس فارسی

کیفیت HDCam 720p (پرده ای) افزوده شد | زیرنویس فارسی تو صفحه دانلود قرار میگیره | گالری تصاویر افزوده شد 
عنوان: Good Boys پسران خوب
ژانر: کمدی | ماجراجویی
کیفیت: HDCAM
کشور سازنده: آمریکا
زبان: انگلیسی
سال انتشار: 2019
مدت زمان: 89 دقیقه
نویسنده: Gene Stupnitsky | Lee Eisenberg
کارگردان: Gene Stupnitsky

ادامه مطلب
Artist: Berry Good | Music Name: Oh! Oh! | Genre: Pop | Released: 2019 | Berry Good – Oh! Oh! (Music Video)
هنرمند: بری گود | نام موزیک: اوه | سبک: پاپ | تاریخ انتشار: 2019 | ملیت: کره جنوبی
دانلود موزیک ویدیو کره ای گروه (بری گود) Berry Good با نام (اوه اوه) Oh! Oh 

ادامه مطلب
قبل از ماموریت اخرش به سوریه پایش در فوتبال شکسته بود! برای اینکه زودتر برود سوریه، زودتر از موعد گچ پایش را در آورد. کمی می لنگید. اصرار می کردم برود عصا بگیرد. قبول نمی کرد. ته دلم فکرش را هم نمی کردم با این پا برود مأموریت! ‌خوشحال بودم که به مأموریت نمی رود. اما محمود می گفت: «خانم، تو دعا کن هرچه خیر هست خدا همان را انجام دهد». گفتم: «آخرتو چطوری می خواهی توی درگیری با این پایت فرار کنی؟»‌‌ ‌‌ خندید و گفت: «مگر من می خواهم فرار کنم؟ آن قدر م
Soudabeh:Prayer for need
O My Creator!  To Your unseen knowledge and to Your Power over the creatures, as long as You know my life is khair (good) for me, keep me alive  but when death is better for me,   let me die. 
O God!  I request you for the word of sincerity and fear of Yourself whether you are pleased  and satisfied with or angry and wrathful of and  l call for moderation either in my poorness or in  my reachness. And also I ask for the eternal blessing and the everlasting light of eyesight  and  also let me  satisfied with Your  Decision on me.O Lord! I demand You good life after death and see You so closely and  l am enthusiasm to  join You and  meet You without being in state of loss,  harm or dark sedition. (  so that l will not be punished for my evil deeds,
ولی جوری نباشین که اعضای خانوادتون از کنارتون بودن حس ناراحتی داشته باشن!اینجوری نباشه که من بعد این همه وقت اومدم خونه از همون روز اول بگم کاش زودتر بگذره این چند روز که اینجام!که از همون روز اول باز بخوام هزار جور تیکه و طعنه تحمل کنم و همش به جر و بحث و دعوا ختم بشه.کاش یکم خانوادم درک میکردن فقط!و خب خدارو عمیقا شکر میکنم که اینجا یا شهرای نزدیک قبول نشدم که بیشتر از این بخوام مجبور به تحمل کردنشون باشم!
چقدرم برام مهم نیست عیده!عین بقیه رو

یاد بگیر  در محل کار  یا پیش آدمهای به اصطلاح بزرگ ، زودتر از اینکه اونها دستشون را بیاورند جلو شما زودتر دست نده .

من بعد از نماز جماعت با امام جماعت خواستم دست بدهم و عبارت قبولی نماز بگویم ولی دست من نزدیک 20 ثانیه جلو ماند و ایشان مشغول خوش و بش کردن با یک نفر دیگه بود.

شب بود و تو جاده بودیم. من و مامان بابا و فائزه. آسمون صاف بود و پر از ستاره.پُر، اَز، سِتارِه! یادم میاد اول با باز کردن پنجره شروع شد و چون شب بود و تاریک و جاده خلوت بود روسری هامون درآوردیم. بعد فائزه سرشو از پنجره برد بیرون و دور دورا رو نگاه میکرد. باد میپیچید توی موهاش.
یادم نمیاد دقیقا چ جوری ب این ایده رسیدیم ولی اون گولی بالای در ماشین رو گرفتم و بابا تند میرفت و من تا کمر از پنجره بیرون رفته بودم و سرم رو به آسمون بود. میتونستم فشار باد ر

مکالمه زیر را بخوانید

A: Hi, Len. How are you?
الف: سلام لن. حالت چطور است؟

B: Fine, thanks. And you?
ب: خوب ممنون. و شما؟

A: I'm fine.
خوبم.

توضیحات

How are you?
یعنی حال تو (شما) چطور است؟ با آهنگ افتان و استرس (تاکید بیان) روی are

در جمله B استرس (تاکید بیان) روی fine است

در جمله And you آهنگ جمله خیزان است و استرس (تاکید بیان) روی you  است

واژگان

A. M. در صبح
P. M. در بعداز ظهر و عصر

Good morning صبح بخیر یعنی از روشنایی روز تا 1 ظهر
Good afternoon بعد از ظهر بخیر یعنی از 2 ظهر تا قبل غروب
The act that is Maisour (easy)  infact , the accomplishment of this act is easy.  If the act is Masour (difficult)  it's fulfillment will be hard . When an affair easily turns into the act,  this method is called Sabil ( path ) . When an act surpasses the other act is called ( Khair ( good ) .when the affair is on the basis of Fitrah ( nature ) , it is easy to do ( Maisour) .  When the affair is on the contrary to Fitrah ( nature)  , not only the affair is difficult,  but it is hard to accomplish .
The enemy intends to make easy to do whatever is contrary to Fitrah and at the same time,  increase its love for doing it in the society .while according to the text of the prayer , Hayat Tayebeh ( pure life ),  Hazrat Fatima ( P.B.U.H)  expresses 12 aspects of Khair ( good deed)  ino
بلغمی مزاج‌ها عسل و ارده برایشان مفید است
بلغمی مزاج‌ها عسل و ارده برایشان مفید است ، یکی از محققان که در زمینه طب اسلامی فعالیت دارد بیان کرد افرادی که مزاج آنها بلغمی است و طبع سرد و تر دارند ، در فصل زمستان بیشتر سرما را حس می کنند ، این افراد باید از مواد غذای که طبعی گرم مانند عسل ، ارده و شیره خرما استفاده کنند.ادامه مطلب بلغمی مزاج‌ها عسل و ارده برایشان مفید است ادامه مطلب...
یه کلاس MyPreferencesManager می سازیم که فقط یه اینستنس ازش وجود داره :
package ir.ben.maktabkhoone;
import android.content.Context;
import android.content.SharedPreferences;
public class SharedPr {
private static SharedPr instance=null;
private SharedPreferences good=null;
private SharedPreferences.Editor writer=null;
public static SharedPr getInstance(Context context) {
if(instance==null)
instance=new SharedPr(context);
return instance;
}
private SharedPr (Context context)
{
good=context.getSharedPreferences("mypreferences",Context.MODE_PRIVATE);
writer=good.edit();
}
public int getHighScore()
{
return good.getInt("highscore",21);\\21 meghdare defaulte
}
Our organization has been offered the opportunity to purchase re-refined oil at a significant discount. Can you explain the re-refining process and whether re-refined oil is as good as virgin base oil?"
Re-refining is a process used to refurbish used oil and return it to a high-quality base oil. In the United States, approximately 40 percent of used oil is captured and recycled in some manner, while 60 percent is lost. Nearly 14 percent of the captured and recycled oil is re-refined.
An expression commonly used to explain the gradual process of oil contamination, additive depletion and viscosity increase (thickening) is that the oil is "breaking down" and may no longer be able to maintain its lubricating qualities. Even though the additive package has been depleted, much of the base oil is
Soudabeh:In this prayer two things are important: the act and the agent. God doesn't like two things, and that is the act and the agent of that act. But the act that God  doesn't like and be unsatisfied with is whatever stands contrary to Fitrah (nature). However,  what God loves and is satisfied with should be in line with Fitrah (nature).  The act must reach God, infact, lead human being to closeness to God,  and what causes this closeness to God is the agent who is the noble prophet. So we approach God through the prophet and the prophet who is the agent of our gathering.The more we have the affection of the prophet, the more we will  come closer to God.But the act that is based on Fitrah (nature) the intellect also prefers it more.Khair( good deed) should be easy  to be performe
ژانر: درام، عاشقانه 
محصول بریتانیا 
دوبله
تسادختری است که به بیماری سرطان مبتلا است و در حال دست‌وپنجه نرم‌کردن با مرگ است. او در سن نوجوانی است و روحش به خاطر بیماری آشفته است. پدر و مادرش طلاق گرفته‌اند و او با پدرش زندگی می‌کند. فهرستی از کارهایی را که مایل است در روزهای آخر زندگی انجام دهد برای خود درست کرده‌است؛ بالاترین گزینه در این لیست، پیدا کردن یک عشق واقعی است. او پس از آنکه اندکی آرامش یافت، به مخاطبان می‌گوید که قدر لحظات زن
Iran trip Mar2019 - Very good guide and driver
We've been travelling with our guide Seyed Ali Mohammad Hosseini and driver Rostami, our "Captain Ali", for our 12-day trip. They both showed professionalism in ensuring a smooth and safe trip, especially when we underwent rainstorm plus sandstorm. They both showed their expertise in managing the situation and ensuring our trip able to progress as planned. Our guide Ali is very knowledgeable and gives us historical lessons. We are all very pleased to have them guiding us throughout the trip, and had a lot of fun travelling with them. Without doubt, we highly recommend them both!
عصر جمعه در حال درس خوندن و استفاده از ته مونده های انرژیم میدونی یهو چی یادم اومد؟!تمام روزهایی که با شوق من زودتر رسیدم و کل تئاتر شهر رو زیر نظر گذروندم که پیداش کنم!
اینکه هر آدمی از کنارم میگذشت یه لبخند گنده روی لب من میدید و بس
این اواخر حس میکردم میاد یه جا قایم میشه منو زیر نظر میگیره :]]
درسته هربار شوخی میکنم که دیگه از این به بعد زود نمیرم اما مطمئنم که بازم زودتر از اون میرسم. 
راستش عمدا زودتر میرسم که این حس قشنگ رو از خودم نگیرم :)
د
دانلود قسمت 20 فصل 3 سریال The Good Doctor | دکتر خوب
دانلود قسمت 20 فصل 3 سریال The Good Doctor | دکتر خوب
خلاصه داستان : مرد جوانی به نام شان مورفی که در شهر کوچکی زندگی می‌کند و مبتلا به سندروم ساوانت اوتیسمی می‌باشد ، یک رزیدنت بخش اطفال است که با توجه به ناتوانی پیشرفته‌اش ، علی‌رغم اینکه یک رزیدنت نابغه به شمار می‌رود و با مهارت به درمان اطفال می‌پردازد ، در زندگی دچار مشکلاتی مانند برقراری ارتباط اجتماعی می‌باشد. او برای اینکه بتواند یک جراح کودکان
دانلود قسمت 21 فصل 3 سریال The Good Doctor | دکتر خوب
دانلود قسمت 21 فصل 3 سریال The Good Doctor | دکتر خوب
خلاصه داستان : مرد جوانی به نام شان مورفی که در شهر کوچکی زندگی می‌کند و مبتلا به سندروم ساوانت اوتیسمی می‌باشد ، یک رزیدنت بخش اطفال است که با توجه به ناتوانی پیشرفته‌اش ، علی‌رغم اینکه یک رزیدنت نابغه به شمار می‌رود و با مهارت به درمان اطفال می‌پردازد ، در زندگی دچار مشکلاتی مانند برقراری ارتباط اجتماعی می‌باشد. او برای اینکه بتواند یک جراح کودکان
بارها شده روزهایی رو در زندگی داشتم 
که گفتم ای کاش زودتر بگذره راحت شم
روزهایی که از خدا خواستم زودتر تموم شن
اما
بعد که زمان گذشته
از اون روزها بیشتر یاد کردم و حسرتش رو خوردم
دیدم که اون روزها زندگیم رو عوض کرده
خیلی چیزها یاد گرفتم
Cloudia:Elham San today was great.
I just wanted to tell you that the warrior me had a victory.
Elham San:tell me about it.
Claudia:
First I woke up soon so I wasn't late for class. The professor kept telling about me and how good I am in class. Im not studying so it was kinda fun being called that.
Elham San:yeah it feels great :)) you feel so special like you really have some talents
Claudia:Right? I was proud of myself.
Then I bought two envelopes and decorated them with washi and stickers. One of them was for a "get well soon" card for ms Roohafza and the other was for a long letter to Sara.
Then after one more class I met her and we did a thing together and finally she was normal again. Having her back like that was such a relief.
Elham San:it's good to hear that.
Claudia:
Then after
آنیونگ وانس
خب راستش یه چند روزیه من هر چی پست میزارم لینکاش میپره و دلیلشو هم نمیدونم و خیلی متاسفم باور کنید تقصیر منم نیست ولی سعی میکنم هر چه زودتر این مشکل رو بر طرف کنم و از شما هم خاهش میکنم زیر همین پست تمام لینک های خراب رو کامنت کنید تا هرچه زودتر ما درستشون کنیم
Hello  I hope you are well  One of the problems that almost all my friends have  They don't know what the best hairstyles are that make them look good  And this problem causes them to lose their self-confidence and spend a lot of time choosing a hairstyle  In my opinion, it would be great if a device was made that would store all the good hairstyles and show the best hairstyles by being on people's heads. This is just a preliminary idea.
سلام امیدوارم حالتون خوب باشه یکی از مشکلاتی که تقریبا تعداد زیادی از دوستانم دارند این است که نمیدانند بهترین مدل موی سری که آنها را خوشتیپ میکند ,چیست و این مشکل باعث از دست دادن اعتماد به نفس
مگس‌وار از سر خوان وصال خود مران ما را
نه مهمان توام آخر بخوان روزی بخوان ما را
کنار از ما چه می‌جویی میان بگشاد می، بنشین
به اقبالت مگر کاری برآید زین میان ما را
از آنم قصد جان کردی که من برگردم از کویت
« معاذا الله» که برگردم چه گردانی به جان ما را
تو زوری می‌کنی بر ما و ما خواهیم جورت را
کشیدن چون کمان تا هست پی بر استخوان ما را
رقیبان در حق ما بد همی گویند و کی هرگز
توانند از نکو رویان جدا کردن بدان ما را
چو اجزای وجود ما مرکب شد ز سودایت
چه غ
خصوصیات یک استاد آیلتس مناسب
یکی از دغدغه های زبان آموزان و کاندیداهای آیلتس انتخاب استاد مناسب بوده است. به این دلیل که این آزمون دقیقا یک آزمون سرنوشت ساز است. بر اثر شکست در این آزمون هر فردی ممکن است هزینه های زیادی متحمل شود لذا انتخاب یک استاد مناسب و کاربلد واقعا کار سختی است. اگر شما هم با این مشکل مواجه شده اید لطفا به لینک زیر سر بزنید تا با خصوصیات یک استاد آیلتس خوب آشنا شوید: 

انتخاب استاد مناسب آیلتس...

روزی که شروع کردم فقط  یک دختر هفده ساله بودم
حالا وقتی به خواسته ام میرسم
یک دختر بیست ساله می شوم
هیفده سالگی،  هیجده سالگی و نوزده سالگی ام
به اشک و اه گذشت
به غم و نرسیدن گذشت
به خواستن و نتوانستن گذشت
من حتی اگر به خواسته ام برسم به ماه ها روانشناسی و کمک نیاز دارم تا دوباره به خودم برگردم اگر برگردم 
سه سال اسیر شدن کم نیست 
سه سال اسیر چنگال نرسیدن شدن کم نیست
میترسم سکته کنم و مادرم دق بکند 
میترسم پدرم از نبود من گریه کند 
میترسم سکت
پسران خوب ، نام فیلمی ماجرایی و کمدی محصول ۲۰۱۹ به کارگردانی جن استوپنیتسکی می‌باشد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است ، مکس دوازده ساله پس از دعوت به یک مهمانی بزرگ دچار اضطراب شدیدی می‌شود. او که به دنبال فوت و فن‌های رفتن به مهمانی است همراه دوستان صمیمی خودش ثور و لوکاس تصمیم می‌گیرند از پهپاد پدرش برای زیر نظر گرفتن همسایه استفاده کنند. اما وقتی پهپاد نابود می‌گردد ، آنها مجبور می‌شوند تا قبل از اینکه پدر مکس متوجه شود جایگزینی برای
پسران خوب ، نام فیلمی ماجرایی و کمدی محصول ۲۰۱۹ به کارگردانی جن استوپنیتسکی می‌باشد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است ، مکس دوازده ساله پس از دعوت به یک مهمانی بزرگ دچار اضطراب شدیدی می‌شود. او که به دنبال فوت و فن‌های رفتن به مهمانی است همراه دوستان صمیمی خودش ثور و لوکاس تصمیم می‌گیرند از پهپاد پدرش برای زیر نظر گرفتن همسایه استفاده کنند. اما وقتی پهپاد نابود می‌گردد ، آنها مجبور می‌شوند تا قبل از اینکه پدر مکس متوجه شود جایگزینی برای
Good old rain
Is pounding on the dreamers
You've left a stain
On every single hour
All the treasures found
Will vanish with the tide
Illusion has gone
I'm all out of your web

Maybe on the moon
There is a soil for the doomed
I should save us a ride
I'll do what you want me to do
I'll lose the grip of your eyes
You're the needle in my arm

I'll drain drain drain
The rivers of addiction
I dreamed I could
Feed my veins in oblivion
But ain't no shelter
For the years of our blindness
Though we're good people

We're bullets to each other wings

Maybe on the moon
There is a soil for the doomed
I should save us a ride
You're the needle in my arm

Rain rain rain
Am I the only winner ?
In this silly game
Where tears are a trophy to gather
these days I am real me more...
I laugh at loud,
I am so happy,
I get excited more and more and more,
everything is good,
It's Ok,
But I loved that NILOO more.
she was sad, but she had something to be sad about. that was valuable.
she doesn't have that maybe anymore.
How much is that important to be happy?
Is "ME" good enough? shouldn't she try to change things?
+
سخته. آدمی که دلتنگه براش خیلی سخته که نگه دلتنگه.+این «دل‌گیر» چه واژه‌ی زیباییه :)+گر برکنم دل از تو و بردارم از تو مهر،آن مهر بر که افکنم؟‌ آن دل کجا برم؟
این هفته ی خوابگاه خیلی یه جوری میگذره. از شنبه اش معلومه. با این که تازه از خونه اومدم؛ دلم میخواد زود برگردم. دلم چای خوردنای این موقع و توی حیاط نشستنامونو میخواد؛ نه اینکه الان توی اتاق توی خوابگاه، روی تخت، توی تاریکی، گوشی دستم باشه و عین جغد به سیاهی های دور و برم خیره بشم :)
وقتی به فردا فکر می کنم یه جوری میشم :|
حالا باز الان قابل تحمل تره، دوره ی امتحانا خیلی بدرترم میشه. بچه های اتاقمون امتحاناشون خیلی زودتر از من تموم میشه، من می مون
شرکت یزد تهویه با ارائه ی کولرگازی و اسپلیت های با کیفیت آماده ی خدمت رسانی به مشتریان میباشد:
کولر گازی سامسونگ مدل GOOD ONE AR19MSSS 19000
کولر گازی سامسونگ مدل GOOD ONE AR19MSSS 19000
کولر گازی هایسنس مدل HRH-24TQ 24000
اسپلیت گری مدل Q2 matic H30H1
اسپلیت گری مدل Q2 matic H36H1
کولر گازی سامسونگ مدل Good-18000 HP
کولرگازی سرد و گرم اسپلیت 13000 مدل S-136DQ ال جی LG
کولرگازی اسپلیت سرد و گرم 19000 مدل S-196DQ ال جی LG
جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مجرب شرکت یزد تهویه تماس حاصل فرمایید
      مدیری
واقعا برات متاسفم... 
واقعا متاسفم.. 
چرا وجودت از روی زمین پاک نمیشه؟
چرا اینقد وجودت شیطانی شده؟
حالم بهم میخوره ازت.. حالم بهم میخوره ازت!
فقط کاش بشه زودتر خدا رو ملاقات کنی چیزاییکه لیاقتته نوش جونت بکنه
خواهش میکنم زودتر
This is a part of my letter to Dr. Smolin and Ashtekar

In what follows I list the possible objections for accepting me followed by my replies
“Self-taught people are ill-educated.” Only lazy people who do not have the self-determination to read a book completely on themselves claim that. We all know that without numerous self-taught giants we would have never achieved 20% of our current’s knowledge.
“If you are so good in physics why your grades are so awful?” Good question. Because I am not a yes-man! Because I cannot memorize mathematics and physics. Because I do not want to waste my time in a boring class hearing what I had known when I was at high-school. Good grades can only mean in a good and standard institute. One cannot judge a student by grades obtained in an institu

بعد از سه سال تلاش واسه جدایی
حالا که طلاق گرفتم پشیمونم و می خوام برگردم . هنوز مهلت رجوع دارم

خدا میدونه که چه کارایی واسه رسیدن به طلاق انجام دادم و چه پل هایی رو پشت سرم خراب کردم .
حالا پشیمونم و می خوام هرطور شده برگردم . همسر سابقم ازدواج کرده
و تمام حق و حقوقم رو هم داده ، حتی بیشتر . بااین وجود محاله که دوباره منو بپذیره .
ولی من می خوام به هر ریسمانی چنگ بندازم تا دوباره منو بپذیره و برگردم .
حاضرم هرکاری که لازمه انجام بدم هرکاری هر
It's a desicion to make!
I don't know how to start this, so let me tell you what exactly happend today!

I woke up early in the morning with an idea in my head. It's not not really important that what was the idea. I always write my ideas in a journal. So I did the same to this one.
These days my situation is very unstable yet I try to...  make them happen. Of course I can't make all of them happen. These ideas are mostly things that I can do now and they are things that I know I can do but not all of them. These are long term ideas.
I have a passion and I have an education. My education is different from my passion. I've always tried to follow what I like. But I wasn't successful as much as wanted. Of course I had acceptable achievements but still I wanted and I want more.
Sometimes
دانلود فصل دوم سریال Good Trouble با زیرنویس فارسی
دانلود رایگان سریال Good Trouble با کیفیت Full Hd
قسمت 7 قرار گرفت
موضوع : کمدی ، درام ، عاشقانه | محصول : 2019 | کارگردان: ………….
اطلاعات بیشتر : IMDB | امتیاز : 7.8/10
دانلود فصل دوم سریال Good Trouble
دانلود فصل دوم سریال Good Trouble با زیرنویس فارسی
دانلود رایگان سریال Good Trouble با کیفیت Full Hd
قسمت 7 قرار گرفت
موضوع : کمدی ، درام ، عاشقانه | محصول : 2019 | کارگردان: ………….
اطلاعات بیشتر : IMDB | امتیاز : 7.8/10
دانلود فصل دوم سریال Good Trouble
گاهی به سرم میزنه برگردم بلاگفا،یه وب بدون قالب رنگی رنگی داشته باشم و با اسم خودم بدون هیچ قضاوتی از لحظه های خاص زندگیم بنویسم...از لحظه هایی که شاید برای بقیه خاص نباشن ولی خودم وقتی میخونمشون یادم بیاد با چه حسی کلمه به کلمه ش رو نوشتم...
من از بچگی دنیارو یجور دیگه می دیدم ،یجور که می‌دونم با بقیه فرق می کنه...
من می‌دونم عجیب نیستم ولی احساس می کنم غریبم :)
اصلا واسه همین آدرس وبم یک حس غریبه:))
به هرحال خیلی دلم میخواد الکی بنویسم ،پس اگه هی
Hi, little sis. what's up?
Enjoying the so-called "holidays"?
As you probably know, I'm writing this text of mine, to congratulate my precious sister on her birthday :)
These couple of days, I've been thinking about what I should write, but, well, nothing thrilling came to mind. Guess I'll just pour out my thoughts, hoping it won't result in a mess :P
You know, whenever we visit Urmia, I always listen to a certain list of songs, so everytime I hear those songs, I'm reminded of you and our beautiful memories. Lately I've been listening to that certain list, times after times and it made me quite, ... happy :D
I think I've been truly lucky to have such a great time and I'm really thankful to you, the very person who let me enjoy such a wonderful childhood, and not only my childhood
#معرفی_اپلیکیشن #هم_اندیشان
امروز میخواهیم به معرفی اپلیکیشن GoodReads بپردازیم. این اپلیکیشن از پنج قسمت اصلی تشکیل شده است:
✅خانه: این قسمت دائما به‌روزرسانی می‌شود و در آن به معرفی کتاب‌های #محبوب و کتاب‌هایی پرداخته می‌شود که بحث و تبادل نظر در موردشان بیشتر است. در خانه دسته‌بندی کتاب همراه با نامش و نام نویسنده‌اش نمایش داده‌ می‌شود
ادامه مطلب
Iran trip Mar2019 - Very good guide and driver
We've been travelling with our guide Seyed Ali Mohammad Hosseini and driver Rostami, our "Captain Ali", for our 12-day trip. They both showed professionalism in ensuring a smooth and safe trip, especially when we underwent rainstorm plus sandstorm. They both showed their expertise in managing the situation and ensuring our trip able to progress as planned. Our guide Ali is very knowledgeable and gives us historical lessons. We are all very pleased to have them guiding us throughout the trip, and had a lot of fun travelling with them. Without doubt, we highly recommend them both!
بـ ِنام ِحقّ ِمُطلق

معتمدی داره میخونه:
الهی سینه ای ده آتش افروز
در آن سینه دلی وان دل همه سوز

ربطش؟ نمیدونم! 
از چی قراره بنویسم؟ بازم نمیدونم!
چرا برگشتم؟ اینم نمیدونم ...
فی الحال فرصت رو مناسب دونستم.
راستش، به وبلاگ آشنای دور و نزدیکی سر زدم بعد مدتها و خب دلم خواست که برگردم به روزای اوجم :)
وبلاگ قبلیم چی بود؟ حرفشم نزن :/
نه که روزای خوبی بوده باشه و بخوام که برگردم بهش. نه!
ولی دلم تنگ وبلاگ نوشتن بود ... منی که از روزی که فهمیدم همچین ف
امروز کلاس زبان داشتم بازم اومده بودی از دور ماشینت رو دیدم اگر اشتباه نکنم
ناهار مهمون مادرت باباطاهر بودیم سحر هم رفته بود مشهد. اوجان حالش خوب نبود خاله رفته بود پیشش.امروز غروب اومدی ک وسایل رو ببری.خیلی پژمرده شده بودی راستش دلم ریش شد خواستم همونجا بگم چته یا ب ی بهونه ای زودتر برگردم ب توام بگم بیای باهات صحبت کنم.بگم چرا اینجوری شدی تو ک خودت منو از زندگیت انداختی بیرون دیگه چته؟ از چی ناراحتی ک این شکلی شدی؟ میدونی دلم خیلی برات تنگ
کیفیت : WEB-DL 1080p
ژانر : درام, کمدی
کارگردان : Raj Mehta
ستارگان : Akshay Kumar, Diljit Dosanjh, Kareena Kapoor, Kiara Advani
سال : 2019
کشور : هند
سازندگان : Jyoti Kapoor,Jyoti Kapoor,Jyoti Kapoor,Rishabh Sharma,Raj Mehta,Rishabh Sharma
مدت زمان : 2 ساعت و 14 دقیقه
داستان فیلم درباره دو زوج که مشکل نازایی دارند. وقتی که آنها برای رفع این مشکل به بیمارستان مراجعه میکنند به علت تشابه اسمی و اشتباه پزشکان سرنوشت این زوج ها تا 9 ماه با هم گره میخورد و ....
ادامه مطلب
بببینید، مخالفت با تغییر، منطقی نیست. اما وقتی در عرض کمتر از یک‌سال کسی تغییرات بنیادین در عقایدش می‌ده، برای من قابل‌پذیرش نیست که اون فرد دلایل تغییراتش رو در خودش عمیق کرده باشه، و متاسفانه تا جایی که در حافظه‌مه، همیشه در رفتارهای این افراد بی‌اعتمادی به خود و رفتارهای متناقض و جوگیرانه دیده‌م. پس لااقل توی چنین وضعی، منبر نگیرید و موعظه کنید دیگران رو، یا لااقل مخاطبتون رو در نظر بگیرید و بعد موعظه‌ش کنید و بلافاصله خودتون رو رو
دانلود رایگان فیلم حالا خوبه با دوبله فارسی Now Is Good 2012 BluRay
فیلم سینمایی حالا خوبه ۲۰۱۲ با کیفیت 1080p & 720p & 480p
برنده 4 جایزه و نامزد 1 جایزه دیگر

نام فیلم: حاله خوبه – Now Is Good | ژانر: درام، عاشقانه | محصول بریتانیا | تاریخ انتشار: 2012
زبان: دوبله فارسی + انگلیسی | مـدت زمـان: 01:42:56 | زیرنویس فارسی: دارد
حجم: 2 گیگابایت + 996 مگابایت + 489 مگابایت | امتیاز: 7.1 از 10
خلاصه داستان:تسا دختری است که به بیماری سرطان مبتلا است و در حال دست‌وپنجه نرم‌کردن با مرگ است.
دانلود رایگان فیلم حالا خوبه با دوبله فارسی Now Is Good 2012 BluRay
فیلم سینمایی حالا خوبه ۲۰۱۲ با کیفیت 1080p & 720p & 480p
برنده 4 جایزه و نامزد 1 جایزه دیگر

نام فیلم: حاله خوبه – Now Is Good | ژانر: درام، عاشقانه | محصول بریتانیا | تاریخ انتشار: 2012
زبان: دوبله فارسی + انگلیسی | مـدت زمـان: 01:42:56 | زیرنویس فارسی: دارد
حجم: 2 گیگابایت + 996 مگابایت + 489 مگابایت | امتیاز: 7.1 از 10
خلاصه داستان:تسا دختری است که به بیماری سرطان مبتلا است و در حال دست‌وپنجه نرم‌کردن با مرگ است.
هربار که از پشت تلفن صدای پدرم رو میشنونم، مهربون تر و آروم تر از دفعه قبل باهام حرف میزنه ... امشب حتی صداش میلرزید و دلم میخواست همونجا بهش بگم نمیشد یه کم زودتر مهربون میشدی؟نمیشد؟نمیتونستی زودتر نرم بشی؟اون موقع که باید نرم میبودی...دلم میخواست اینارو فریاد بزنم و بهش بگم که این مهربونیت آزارم میده...بیشتر از هر چیزی توی این دنیای لعنتی
نشسته‌ام روی نیمکت جلوی درب بیمارستان. هوا خنک است و صدای دلنشین پرندگان می‌آید. داشتم از فراغت بعد از امتحان استفاده می‌کردم و تا کلاس بعدی کمی با گوشی‌ام ور می‌رفتم. سمت راست نیمکتِ من، موازی و کمی عقب‌تر، نیمکتی مشابه قرار دارد. دوتا آقا که نمی‌دیدمشان نشسته بودند روی آن نیمکت.الان رفتند. در واقع داشتند با هم حرف می‌زدند و قدم می‌زدند و آمدند نشستند.   داشتند درباره فیلم و کتاب و چه و چه حرف می‌زدند. شاخک‌هایم فعال شدند. کمی گوش کردم
کاش یکی بود که زودتر بهم می‌گفت زیادی باور نکن. یا مثلا "به این دختره بگم به هر کسی اعتماد نکنه." وای باورم نمیشه که روز اول این تو ذهن‌ش بوده. زجر می‌کشم از همه‌ی این‌ها.
+ من آدم اعتماد نکردن نبودم. وقتی به خودش اعتماد نداشت، منم اعتمادمو ذره ذره از دست دادم.

دیگه اینجا ناله نمی‌کنم.
دوستش دارم و تامام. باید آزاده باشم. باید هر آنچه از دست دادم رو فراموش کنم. هر آنچه از دست رفته.
خدایا زودتر و بیشتر بی‌حسی بده بهم.

Summertime, time, timeChild, the living's easyFish are jumping outAnd the cotton, LordCotton's high, Lord, so highYour daddy's richAnd your ma is so good-looking, babyShe's looking good nowHush, baby, baby, baby, baby, babyNo, no, no, no, don't you cryDon't you cry!One of these morningsYou're gonna rise, rise up singingYou're gonna spread your wingsChild, and take, take to the skyLord, the skyBut until that morningHoney, n-n-nothing's going to harm you nowNo, no, no, no, no, no, no, no, no, no, no, no, no, no, no, noNo, no, no, no, no, no, no, no, no, no, no, no, no, no, no, noNo, no, no, no, no, no, no, no, noDon't you cry
Cry
click
تا ساعت دو خوابم برد. باورت میشه؟؟ بعدش بیدارم کرد مها بزور نهار بخورم دیگه خوابم نبرد و یه ذره کتاب خوندم دوباره خوابم گرفتو به مها گفتم پاشو بریم بیرون راه بریم که الان شد رفتنمون بلکه یه هوایی به کله ام بخوره یه ذره اوکی شم بیام بشینم سر درسم که کلیش مونده. این کتاب انگار اصلا طلسم شده چیزیم ازش نمونده ها یعنی واقعا ترکوندم من. کاش بتونم درست بشم وقتی برگشتم بشینم سر کارام. این قرص لعنتی هم هی میگم بخرین برام اخر خودم بایذ برم :( هیچکس نمیفهم
دیشب برای اولین یار بعد از مدتها دوست داشتم زودتر برسم خونه ، با مامان حرف بزنم و برم‌تو تختم، بخوابم!
برای خودم خیلی خیلی عجیبه ،اصلا غریبه...
اصلا حالم داشت از جایی که همیشه دوست داشتم تا دیروقت اونجا باشم(بیرون) به هم میخورد ، خیلی خیلی حال غریبی بود...
یادم میاد از پنج شیش سالگیم،که دلم میخواست روزه بگیرم اما نمیذاشتن.وقتایی که سحر بیدار بودم، قبل ازینکه اذان و بگن درو باز میکردم جلوی در توی حیاط مینشستم تا سوز سرمای سحر بخوره توی صورتم.تصویر این حرکتم هنوز جلوی چشمامه حتی اون سوز سحر رو میتونم روی گونه ام حس کنم.احساسمو توی اون لحظه... که از تاریکی حیاط میترسیدم اما خیالم راحت بود که مامان خونه اس،بابا خونه اس،همه خونه ان و خونه برام یه مکان امن بود.احساس امنیت......
صدای اذان صبح میاد اما ما
The enemy intends to make easy to do whatever is contrary to Fitrah ( nature)  and at the same time,  increase its love for doing it in the society. 
While according to the text of the prayer,  Hayat Tayebeh (pure life) Hazrat Fatima ( P.B.U.H)  expresses 12 aspects of Khair (good deed)  inorder to prevent this problem in the society .
The beginning of disorders is from the night that actually begins from Maghreb , although the correction begins from the night. If anyone wants to do Khair (good) he has to revive the night . In the first step,  we have a day and a night and in the second step,  we have Maghreb and Isha, morning and noon and evening.  Components of day and night is Yum . We have a Lail ( night)  that has two components of Maghreb and Isha and time of Maghreb is sho
با سلام.
تمرین: تابعی که بررسی کند رمز وارد شده توسط کاربر شامل حروف کوچک و بزرگ و حداقل 8 کاراکتر باشد را بنویسید.

def is_strong_password(password):
has_minimum_length = False
has_upper = False
has_lower = False
has_number = False

minimum_length = 8
if(len(password) > 8):
has_minimum_length = True
for ch in password:
if(ch >= "A" and ch <= "Z"):
has_upper = True
elif(ch >= "a" and ch <= "z" ):
has_lower = True
elif(ch >= "0" and ch <= "9"):
has_number = True
if(has_minimum_length and has_upper and has_lower and has_number):
return True
return False
#############################
while True:
password = input("Please enter password: ")
if(is_strong_
طراحی کولر گازی Good برای سرمایش قدرتمند
کولر گازی سری 24000 سرد و گرم سری گود سامسونگ، به منظور ایجاد گردش هوای بیشتر از طراحی سه وجهی استفاده کرده است. کاهش مصرف انرژی نیز با موتور اینورتر دیجیتال آن ممکن شده است. گردوغبار، آلودگی ها، مواد آلرژی زا، باکتری ها و ویروس با استفاده از فیلتر Easy و دکتر ویروس کولر گازی سامسونگ، از بین می روند.
پرتاب قدرتمند هوا تا شعاع دورتر توسط کولر گازی سامسونگ سری گودکولر گازی 24000 سرد و گرم سری Good سامسونگ، با هدف ک
طراحی کولر گازی Good برای سرمایش قدرتمند
کولر گازی سری 24000 سرد و گرم سری گود سامسونگ، به منظور ایجاد گردش هوای بیشتر از طراحی سه وجهی استفاده کرده است. کاهش مصرف انرژی نیز با موتور اینورتر دیجیتال آن ممکن شده است. گردوغبار، آلودگی ها، مواد آلرژی زا، باکتری ها و ویروس با استفاده از فیلتر Easy و دکتر ویروس کولر گازی سامسونگ، از بین می روند.
پرتاب قدرتمند هوا تا شعاع دورتر توسط کولر گازی سامسونگ سری گودکولر گازی 24000 سرد و گرم سری Good سامسونگ، با هدف ک
Top Notch

Fundamental

احوالپرسی کردن

1. A: Hi. How Are you?
2. B: Fine, thanks. And you?
3. A: I'm fine.

جمله 1 اول سلام می کند Hi و بعد حال نفر دوم را می پرسد و می گوید How are you?
جمله 2 ابتدا می گوید خوبم ممنون Fine, thanks و سپس می پرسد و شما حالتان چطور است و به اختصار می پرسد و شما And you?
جمله 3 نیز نفر اول در جواب می گوید خوب هستم I'm fine

چند عبارت جایگزین سلام کردن در اوقات متفاوت روز
Good morning صبح بخیر از روشنایی روز تا 12 ظهر کاربرد دارد
Good afternoon بعد از ظهر بخیر از 1 ظهر تا غروب آفتاب کاربر
کاش چهل سال زودتر به دنیا آمده بودم. تولدم همزمان می‌شد با اوایل پادشاهی محمدرضا پهلوی. چند سالی از کودتای سال 32 گذشته بود و احتمالا در صحبت بزرگترهایم از آن می‌شنیدم. فضای سیاسی عاشورای 42 را از نزدیک حس می‌کردم. شروع همه‌گیری مبارزات سیاسی گروه‌های مختلف را می‌دیدم.
ادامه مطلب
من خودمو گم کردم. گم کردم و پیداش نمیکنم. یهو الان به خودم اومدمو دیدم گمشدم. همه کارهام روی هم تلمبار موندن. این که ساعتهارو نمیفهمم چجوری میگذرن. این که کنج دنجی دیگه ندارم برای کار کردن. این که از صبح هیچکاری نکردم. این که اینقدر دور شدم از زندگی ای که دلم میخواد داشته باشم. باید خودمو پیدا کنم. مائده ای که هیچ شباهتی به مائده ی الانم نداره. مائده ای که امکان نداشت بدون انگیزه و امید زندگی کنه. کسی که رو خودش کار میکردو حتی اگه خسته میشد جا نم
کولر گازی اسپلیت سامسونگ گود

عملکرد: سرمایش 
رنگ: سفید. 
سری: گود (GOOD) 
ظرفیت اسمی (Btu/h): 18000 
ظرفیت سرمایشی (Btu/h): 18000 
گارانتی: 18 ماهه سام سرویس + 5 سال ضمانت کمپرسور (کولرگازی) 
خرید اینترنتی کولر گازی سامسونگ مدل گود good با تضمین بهترین قیمت و گارانتی سام سرویس
از نمایندگی فروش کولر گازی سامسونگ

برای امشاهده اطلاعات کامل محصول به سایت کولر گازی سامسونگ مراجعه نمایید
دیگه حوصله ی هیچی رو ندارم .دوس دارم مامان بابام زودتر جدا شن.و دنیا به آسایش برسه.دوس دارم زودتر درسم تموم شه و من بتونم احساس آزادی کنم . دوس دارم یکی رو داشته باشم که حوصله ی منُ داشته باشه . فقط یکی.فقط همون یدونه رو میخوام. دوس دارم به کامک بگم یه نازپروده ی لوسِ گریه اوی آب دماغیه و مادرش گند زده با تربیتش.و بهش بگم ازین ضعیف بودنش متنفرم. و اونم بدش بیاد و ناراحت شه و بیشتر به قول خودش احساس خشم و نفرت کنه .
در حال  حاضر از بسیاری از کشورها می شنویم که برای ورود و گسترش ویروس کرونا در کشوورشان آماده می شوند. بعنوان مثال در حال تجهیز بیمارستان ها هستند. اقلام مورد نیاز بهداشتی را تولید و ذخیره می کنند و ....

جالبه که ما قبل از اعلام رسمی مرگ و میر در کشورمان فقط و فقط می گفتیم که دروغه و ...

خب نمی شد بجای این حرفها آماده بشیم؟ نمی شد زودتر به تولید الکل و ماسک و غیره مبادرت ورزید؟
نمیشد زودتر یه کاری کرد؟

واقعا ما دیگه کی هستیم؟!!!!
دیشب تا 3 بیدار بودم. میتونستم زودتر بخابم اگه زودتر مباحث دیروزمو تموم کرده بودم. یعنی اگه یک ساعت یا میم وقتم گرفته نمیشد یا آقای پ بهونه گیری نمیکرد از رفتارم و مجبور نمیشدم باش حرف بزنم ک رابطه م خوب بمونه. 
امتحانای سنگینی دارم و تلاشم ب استفاده از چندروز فرجه س. الان خسته ام. از مباحث امروزم عقب افتادم و مغزم از یک هفته گذشته ای ک بد خوابیدم خسته س. 
امیدوارم بتونم نمره های خوبی بگیرم. 
+چرا دور و برم پر شده از تظاهر؟
کاش یه تونل زمان پیدا کنم برگردم به سه چهار ماه پیش برم بیرون ساندویج کثیف بخورم 
دستمو تا ارنج بکنم تو دماغم 
هر کیو دیدم دست بدم باهاش
بعد بشینم انقدر صورتمو بخارونم که خون چکه کن ازش
....................................................................................
ﻭﻗﺘ ﺯﻥ ﺧﻮﺏ ﺎﺭ ﻣﻨﻪ ﻣﻦ: ﻣﺜﻞ «ﻣﺮﺩ» ﺎﺭ
ﻣﻨﻪ...!!!

ﺍﻣﺎ ﻭﻗﺘ ﻣﺮﺩ ﺧﻮﺏ ﺎﺭ ﻣﻨﻪ ﻣﻦ: ﻣﺜﻞ
ﺧﺮ ﺎﺭ می‌کنه..!!!
واقعاً ــﺮﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍ....؟؟؟!!
Termeh Or Quilted Textile is a type of Persian (Iranian) handwoven cloth, produced primarily in the Isfahan province. Now the Yazd Termeh is the most beautiful and famous in the world. Yazd is the center of the design, producing and marketing of Termeh.

Termeh Or Quilted Textile
Weaving termeh requires a good wool with long fibers. Termeh is woven by an expert with the assistance of a worker called a Goushvareh-kesh. Weaving termeh is a sensitive, careful, and time-consuming process; a good weaver can produce only 25 to 30 centimetres (10 to 12 in) in a day. The background colors used in termeh are jujube red, light red, green, orange and black. Termeh has been admired throughout history; Greek historians commented on the beauty of Persian weavings in the Achaemenian (532 B.C.), Ashk

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

یادداشت نوشت